هدایای تبلیغاتی بیرجند

هدایای تبلیغاتی بیرجند

فروش هدایای تبلیغاتی در بیرجند

بیرجند به عنوان مرکز استان خراسان جنوبی یکی از شهرهای مهم ایران است و هدایای تبلیغاتی بیرجند از چند جهت حائز اهمیت می باشد. شهر بیرجند حتی یکی از اولین شهرهای مجهز به سیتم آبرسانی با لوله کشی در ایران بود. فروش هدایای تبلیغاتی در این شهر نیز به صورت عمده و تکی انجام می شود اما پیشنهاد ما برای شما خرید عمده است زیرا از نظر قیمت و هزینه مقرون به صرفه تر بوده و حتی اگر به همه ی آن ها نیاز ندارید می توانید به مرور زمان و در فرصت های مختلف از آن ها استفاده کنید.

چاپ هدایای تبلیغاتی در بیرجند

اگر به دنبال آن دسته از هدایای تبلیغاتی هستید که بتوانید برند ، لوگو و یا نام مجموعه ی خودتان را روی آن ثبت و حک کنید در حال مطالعه ی مطلب درستی هستید. این مقاله انواع هدایای تبلیغاتی چاپی و جدید و زیبا را به شما معرفی میکند.

 

انواع هدایای تبلیغاتی در بیرجند

هدایای تبلیغاتی بر اساس قیمت و نوع جنس به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند :

  • هدایای تبلیغاتی ارزان

  • هدایای تبلیغاتی خاص

که در ادامه هر کدام را جداگانه بررسی می کنیم.

  • هدایای تبلیغاتی ارزان در بیرجند

ارزان یا گران بودن یک جنس به  چه چیزی بستگی دارد؟ منظورم این است که معیار ارزان یا گران بودن چیست؟ قیمت آن محصول یا توان خرید شما ؟

ممکن است گاهی یک محصول برای شما ارزان باشد اما به نظر یک نفر دیگر گران بیاید. یا بالعکس آن چیزی را که شما گران می دانید برای دیگری یک هدیه تبلیغاتی ارزان باشد. پس این موضوع تا حد زیادی بستگی به این دارد که شما تا چه حدی می خواهید برای تبلیغات و بازاریابی خود هزینه کنید. پس بهتر است یک دسته بندی دیگر برای هدایای تبلیغاتی در نظر بگیریم :

  • هدایای تبلیغاتی معمولی
  • هدایای تبلیغاتی خاص
هدایای تبلیغاتی ارزان در بیرجند
هدایای تبلیغاتی ارزان در بیرجند
  • هدایای تبلیغاتی خاص

اما هدایای تبلیغاتی خاص چیست؟ آیا صنایع دستی می توانند جزو هدایای تبلیغاتی خاص باشند؟ چرا معمولا از گلدان میناکاری یا بشقاب مینکاری یا تندیس میناکاری برای هدیه دادن در مراسم های مختلف استفاده می شود؟

در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ همه ی این سوالات را بدهیم.

بشقاب میناکاری هدیه تبلیغاتی بیرجند

محصولات میناکاری به چند دلیل مهم به عنوان گزینه های پرطرفدار برای هدیه دادن هستند. اول اینکه بسیار زیبا و چشم نوازند و قدمت هنر مینا به 5000 سال پیش برمی گردد و ارزش هنری بالایی دارد. دوم اینکه محصولات میناکاری قیمت مناسبی دارند و جزو هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند. سوم اینکه وزن محصولات مینا سنگین نیست و به راحتی قابل حمل و هدیه دادن می باشند. بشقاب های میناکاری انواع و سایزهای مختلفی دارند و با قاب، بدون قاب یا با جعبه به فروش می رسند.

قیمت گلدان میناکاری هدیه تبلیغاتی بیرجند

گلدان میناکاری هم به صورت جداگانه و هم داخل تندیس یک هدیه تبلیغاتی قدیمی ، پرطرفدار و محبوب بوده و هست. این گلدان ها نیز دارای نقش و نگار و اندازه های گوناگون هستند.

 

قیمت فیروزه کوبی برای تبلیغات

فیروزه کوبی ها از لوکس ترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی برای تبلیغات شما در شهر بیرجند هستند. این هدایای زیبا را معمولا داخل باکس های هدیه تبلیغاتی قرار می دهند و برای مجموعه های مهم ارسال می کنند.

 

مس و خاتم کاری بیرجند

خاتم کاری روی چوب و خاتم کاری روی مس هر دو گزینه های زیبا و فراوانی برای هدیه تبلیغاتی در کس و کارتان به شما پیشنهاد می کنند. شما خاتم کاری روی چوب را بیشتر می پسندید یا مس و خاتم کاری را بیشتر دوست دارید؟

 

قیمت خاتم کاری در بیرجند

البته از نظر قیمت خاتم کاری روی چوب قیمت مناسب تری نسبت به صنایع دستی مس و خاتم دارد.

 

قیمت محصولات ملیله کاری بیرجند

قیمت ملیله کاری در بین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی بیرجند نیز قیمت های مقرون به صرف و مناسبی است. آیا تا به حال به کسی ظروف ملیلکاری شده را هدیه داده اید؟ این ظروف زیبا و چشم گیر می توانند برای همیشه یک خاطره ی خوش از شما در ذهن طرف مقابلتان به جا بگذارند.

 

تنوع محصولات صنایع دستی آنقدر بالاست که نمی توان در چند سطر همه ی آن ها را معرفی نمود اما با لینک زیر شما می تواند بقیه موارد صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی را مشاهده کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *