لیست قیمت میناکاری

لیست قیمت میناکاری

لیست قیمت ظروف میناکاری اصفهان به همراه نکات مهم در خرید صنایع دستی همان چیزی است که همه ی ما بیش از خرید یک محصول با ارزش به دنبال آن هستید تا با کمک آن بتوانیم انتخاب مناسب تری برای این عنصر کلیدی تزئینات منزلمان داشته باشیم فروشگاه اینترنتی هنرلوکس با توجه به تسهیل خرید شما مشتریان گرامی، تصمیم به تنظیم فهرستی از پرفروش ترین محصولات میناکاری روی مس اصفهان گرفته است که تصویر آن را در ذیل مشاهده می نمایید.

لیست قیمت مینا کاری

قیمت میناکاری روی مس انواع ظروف از جمله بشقاب گلدان و ست های مناسب برای هدیه را میتوانید از قیمت فروشگاه دسته بندی مینا کاری مشاهده نمایید.

هدف از قرار دادن لیست قیمت میناکاری در سایت آگاهی مشتریان از قیمت مناسب محصولات در یک نگاه کلی و جهت مقایسه کردن قیمت ها می باشد. قیمت این ظروف نیز مانند تمامی انواع صنایع دستی اصفهان وابسته به مواد اولیه آن مانند مس، لعاب، زنگ، برنج، استخوان و سنگ فیروزه و… می باشد که بسته به نوسانات بازار، قیمت ظروف میناکاری و به طور کلی صنایع دستی اصفهان در حال تغیر می باشد. البته که سیاست های فروش مجموعه هنرلوکس مبتنی بر ثابت نگه داشتن قیمت ها و جلوگیری از افزایش آن به دلیل کسب رضایت مشتریان می باشد.

لیست قمیت میناکاری اصفهان

همانگونه که مستحضرید فروشگاه صنایع دستی هنرلوکس در راستای حمایت از تولید ملی و گسترش فرهنگ اصیل پارسی برای عزیزانی که قصد خرید عمده محصولات را دارند تخفیف ها و طرح های خاصی را در نظر گفته است که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر قیمت فروش عمده را مطالعه و یا با واحد فروش تماس حاصل بفرمایید.

بهتر است بدانید که به دلیل محدودیت های فراوان اینترنتی ، تمامی محصولات فروشگاه در سایت یا قیمت آن در لیست قیمت وجود ندارد البته که هر روز در حال تکمیل شدن می باشد ولی در صورتی که محصول خاصی را در نظر دارید می توانید با واحد فروش تماس گرفته و از قیمت و نحوه تولید و ارسال آن مطلع شوید.

راهنما خرید شخصی: بار عمده دکوراسون منزلتان بر روی نحوه تزئین کردن و چیدمان وسایل تزئینی منزلتان می باشد به همین دلیل انتخاب آن باید بسیار هوشمندانه صورت بگیرد تا خللی در دکوراسیون منزلتان ایجاد نکند.

لیست قیمت بشقاب میناکاری

به این نکته نیز توجه داشته باشید که قیمت ظروف میناکاری روی مس با توجه به کیفیت آن ها متفاوت است و عوامل زیادی در تعین قیمت این ظروف نقش اساسی دارند اولین عامل نوع زیر ساخت این ظروف می باشد کلیه ظروف میناکاری شده اعم از انواع گلدان ها و بشقاب و تابلو های میناکاری و… همگی دارای زیر ساختی از جنس مس می باشند اما هر چقدر کیفیت زیر ساخت بهتر و ضخامت ورقه آن ضخیم تر باشد ، کیفیت آن بیشتر می شود و جلوه ای باور نکردنی به خود می گیرد.

قلم زنی استادانه نیز تاثیر چشم گیری در تعین قمیت دارد. عامل بعدی در نحوه قمیت گذاری ظروف میناکاری می توان به نوع و مقدار رنگ استفاده شده جهت لعاب و نقاشی این ظروف اشاره کرد، هرچقدر رنگ های مورد استفاده از کیفیت بالاتری برخوردار باشند براقیت و شفافیت بیشتری به محصول می دهد.

لازم به ذکر است که رنگ باکیفت موجود در بازار ایران همگی تولید کشور آلمان می باشند و این عامل بزرگی در قیمت گذاری محصولات با توجه به نوسانات ارزی می باشند. میزان مهارت نقاش و برند کار از مهمترین عوامل یاد میشود، هرچقدر مهارت نقاش بیشتر باشد و نقوش با دقت و ظرافت بیشتری کشیده شود یا سبک کار خاص و منحصر به فرد باشد.

مثلا میناکاری به سبک پرداز ، سبک گل و مرغ ، سبک ترنج و… همانند تابلو های نقاشی که قیمت گذاری آن بر حسب مهارت نقاش می باشد در سبک میناکاری نیز به همین شکل است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *