کادو روز معلم هدیه تبلیغاتی شیک

هدیه تبلیغاتی مناسب برای روز معلم

هدیه روز معلم

کادو شیک برای روز معلم، صنایع دستی ایرانی مناسب برای معلم مرد و و معلم خانم می باشد. تندیس های میناکاری بشقاب میناکاری و گلدان های فیروزه کوبی صنایع دستی اثر دست هنرمندان اصفهان می باشد که تلفیقی از هنر مس، مینا و چوب می باشد.هدیه ارزان شیک با قیمت عمده با ارسال رایگان به تهران شیراز مشهد تبریز و…
بهترین هدیه برای تشکر و قدرانی از زحمات معلم و استادان گرامی، گلدان و بشقاب میناکاری لوکس می باشد.
خرید میناکاری برای هدیه تبلیغاتی روز معلم که یکی از بهتری روزها برای دانش آموزان می باشد، هدیه دادن به معلم دوست داشتی خود به عنوان یکی از خاطره های به یادماندنی و دوست داشتنی است.

تماس با واحد فروش:250 8888 0913 پاسخگوی 24 ساعته در تلگرام و واستاپ

12 اردیبهشت روز معلم نامگذاری شده است. بسیاری از مدارس و دانشگاه ها و یا سازمان آموزش و پرورش برای خرید یه محصول با قیمتی مناسب با بودجه خود مسئله دارند. از این رو فروشگاه تخصصی صنایع دستی هنرلوکس محصولات میناکاری، فیروزه کوبی،ملیله کاری و مس و پرداز و تابلوهای قلم زنی را به شما پیشنهاد می دهد. قیمت این دسته از محصولات از 50,000 تومان به بالا می باشد.

کادو برای معلم زن نیز میتوانید از بشقاب های میناکاری با قیمت مناسب در قاب و یا جعبه جیر در سایز های 16 سانتی خرید نمایید. گلدان و شاخه های گل مس با لعاب نقره ملیله کاری بهترین هدیه برای تولد معلم خانم می باشد، هدیه برای معلم مرد هم ساعت های میناکاری یا قاب خاتم کاری اصفهان شده بسیار مناسب و یک هدیه ماندگار می باشد.

حمایت از کالاهای با کیفیت و زیبای ایرانی علاوه بر رشد بیشتر فرهنگی، باعث رشد اقتصاد غیر نفتی کشور  می گردد. خرید محصولات صنایع دستی باعث ایجاد اشتغال برای جوانان ایرانی شده و با حمایت از کالاهای ایرانی در بلند مدت تاثیر مستقیمی بر زندگی همه افراد جامعه ایران خواهد داشت.
خرید آنلاین بهترین هدیه روز معلم از فروشگاه اینترنتی هنرلوکس

indi v,c lugl ;hn, wkhdu nsjd ldkh;hvd , tdv,ci ;,fd

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *