هنر نصف جهان – صنایع دستی اصفهان

هنر نصف جهان صنایع دستی اصفهان

هنر نصف جهان

هنر نصف جهان دارای شهرت جهانی می باشد و بسیاری از مردم دنیا، ایران را هنرهای زیبای اصفهان و صنایع دستی آن می شناسند. صنايع دستي اصفهان، قدمتی بسیار طولانی دارد و از دوران صفوی تاکنون مهارت از هنرمندان و استادان کاران صنایع دستی، نسل به نسل آموخته ها و تجربیات خود را منتقل می شود.

رونق تولید و فروش عمده میناکاری در اصفهان

میناکاری اصفهان روی مس از مهترین محصولات تولید هنر نصف جهان می باشد و جزء هنرهای محبوب دوستداران صنایع دستی ایرانی است. هنر میناکاری از کهن ترین و شیک ترین هنرهای صنایع دستی کشور ایران است و میناکاری اصفهان به دلیل زیبایی منحصر به فرد و کیفیت عالی خود جایگاه اول را در این زمینه صنایع دستی میناکاری دارد و در بیشتر مغازه های حاشیه میدان نقش جهان و بازار قدیمی اصفهان می توان تهیه نمایید .فروش عمده میناکاری در اصفهان، به دلیل وجود کارگاه های بسیار زیاد میناکاری در گوشه و کنار و مخصوصا کوچه های کنار میدان امام و وجود استاد کاران با تجربه میناکاری همچون میناکاری شاهین شیرازی و دیگر اساتید برجسته و بزرگوار اصفهان رونق فراوانی دارد.

صنایع دستی اصفهان

فیروزه کوبی اصفهان

فیروزه کوبی اصفهان روی مس، خرید و فروش محصولات فیروزه کوبی نیز در شهر گنبد های فیروزه ای نصف جهان رونق بسیار زیادی دارد و وجود برند هایی برتر چون فیروزه کوبی آقاجانی با خط تولید بسیار بالا و شعبه های متعدد در سرتاسر شهر اصفهان و وجود هزاران برند و کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان به جرئت میتوان گفت فیروزه کوبی مختص هنر دست هنرمندان این شهر است. اگر شما هم تا به حال ظروف فیروزه کوبی اصفهان را دیده اید و به این هنر پر از ظرافت و زیبایی علاقه دارید، میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع محصولات فیروزه کوبی به فروشگاه سایت هنرلوکس قسمت فیروزه کوبی مراجعه نمایید.

هنر نصف جهان را میتوان به دسته های مختلفی از جمله فیروزه کوبی، میناکاری، خاتم کاری و مس و خاتم، ملیله کاری، قلمزنی و حکاکی روی مس و… کرد که در راستای تولید این محصولات فاخر صنایع دستی بیش از هزاران نیروی جوان مشغول به کار می باشد و با وجود مشکلات بسیار زیاد در زمینه تولید صنایع دستی از جمله گران شده و کمیاب شدن مس و ابزار و مواد تولید کلیه ظروف صنایع دستی اصفهان باز کارگاه های بسیار زیادی با مقاومت دست از تولید نکشیده و روز به روز با هدف رونق تولید محصولات جدیدی را وارد بازار مینماید و چشم اومدشان به حمایت و خرید شما مردم عزیز از کالای ایرانی بخصوص هنر نصف جهان می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *