گالری هنرلوکس

گالری هنر لوکس فروش صنایع دستی به قیمت تولید

 فروش صنایع دستی به قیمت تولید در گالری هنرلوکس

گالری هنرلوکس اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین صنایع دستی ایرانی می باشد و به دلیل تولید و فروش مستقیم کلیه محصولات صنایع دستی ازجمله میناکاری ، خاتم کاری، فیروزه کوبی، ملیله کاری، مس و پرداز ، ساعت و صفحه شطرنج خاتم کاری و تابلو های قلمزنی فاخر و… به قیمت تولیدی و بسیار ارزان نسبت به مغازه های سطح شهرهای تهران و اصفهان می باشد.

صادرات صنایع دستی از هنرلوکس

اگر فروش نباشد و کالا بازار نداشته باشد تمام زحمات تولید کنندگان ارزش خروجی نداشته در نتیجه بازار سازی و بازاریابی و ساماندهی صنایع و حتی شناسایی سلایق روز از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود و این موضوع مورد بحث و بررسی کارشناسی مجموعه هنر لوکس قرار گرفته است.
صنایع‌دستی جایگزین برای نفت در ایجاد اشتغال است. گالری هنرلوکس تامین کننده صادرکنندگان محصولات صنایع دستی به کشور های خارجی می باشد و به زودی با فراهم کردن بستر فروش غیر حضوری و راه اندازی سایت فروش اینترنتی صنایع دستی به زبان انگلیسی و عربی میتوانیم گام بزرگی در جهت صادرات محصولات غیر نفتی داشته باشیم.

خرید از گالری صنایع دستی هنرلوکس

هدف اصلی مجموعه هنرلوکس فراهم آوردن مکانی امن و مطمئن جهت برسی و خرید محصولات صنایع دستی با قیمتی منصفانه و همچنین به مصوبه هیئت مدیره هنرلوکس مبنی بر تخصص درصدی از سود جهت توانمندسازی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست ایرانی اشاره کرد.
در این راستا و با استفاده از پتانسیل های مجموعه هنرلوکس در داخل و خارج از کشور و شناخت بازار های خارجی صنایع دستی و در جهت شناسایی و معرفی هنرمندان ایرانی تلاش میکنیم تا هنر و هنرمند ایرانی بخصوص صنایع دستی اصفهان جایگاه ارزشی خود را هر چه بیشتر در جهان یافته و باعث رونق اقتصادی این گروه شویم.

امید است گام کوچکی در راستای هنر ایران عزیز باشد…

هدف گالری از فروش آنلاین

 • قیمت مناسب محصولات گالری :

معمولا فروش در فروشگاه باعث ایجاد هزینه های اضافه تری خواهد شد که فروشندگان این هزینه ها را به قیمت محصولات خود اضافه میکنند. اما در فروش آنلاین ما دیگر هزینه هایی مانند اجاره ی مکان ، هزینه ی برق و مانند این ها را نخواهیم داشت. در نتیجه توان این را داریم که محصولات خود را به قیمت بسیار مناسب تر و نزدیک به قیمت تولید به دست مشتریان عزیز برسانیم.

 • راحتی مشتری در خرید از هنرلوکس :

وقتی فروشگاه به صورت حضوری باشد برای مشتری دردسرهایی دارد مانند صرف وقت بیشتر برای آمدن به فروشگاه ، گشتن به دنبال جای پارک ماشین ، اذیت شدن در ازدحام فروشگاه بین سایر مشتریان ، ندیدن همه ی محصولات با جزئیات کامل به علت در دید نبودن بعضی از محصولات و نبودن دسته بندی مناسب و کامل. همه ی این مشکلات در فروشگاه اینترنتی برطرف می شوند.

مزایای فروشگاه اینترنتی گالری هنرلوکس

1-کاهش هزینه های فروشگاه و درنتیجه پایین آمدن قیمت محصولات

2- امکان مشاهده ی دقیق محصولات و جزئیات و ویژگی های آن ها مانند رنگ بندی ها، طرح ها و سایزبندی های مختلف در سایت با خیال راحت و در فرصت کافی و آرامش

3- امکان سفارش و خرید تنها با یک کلیک بدون صرف وقت زیاد ، بنزین در هوای گرم تابستان یا سرد زمستان

4- کاهش ترافیک شهری و تردد خودروها

5- ارسال محصولات به درب منزل شما و از بین رفتن زحمت حمل و نقل آن ها برای مشتریان عزیز

370,000 تومان780,000 تومان
-20%
15,120,000 تومان
-20%
26,640,000 تومان
-20%
-20%

انواع محصولات هنرلوکس

محصولات گالری هنرلوکس در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند که عبارتند از :

 • میناکاری
 • مس و پرداز
 • خاتم کاری
 • مس و خاتم
 • فیروزه کوبی
 • قلم کاری
 • ملیله کاری
 • قلم زنی
 • ظروف مسی
 • پارچه های قلم کار

هرکدام از دسته بندی های فوق نیز شامل محصولات متعددی می شوند که عبارتند از :

بشقاب ، گلدان ، گزخوری ، آجیل خوری ، سنبلدان ، کشکول ، تنگ ، آیینه و شمعدان ، کاسه بشقاب ، قاب بشقاب میناکاری ، ساعت ، سنگاب ، جا دستمال کاغذی ، گلاب پاش ، جا قاشق چنگالی ، سطل ، قندان ، سرویس شربت خوری ، سرویس چای خوری ، صفحه شطرنج ، تخته نرد ، عصا ، خودکار ، جعبه جواهرات ، قوری و کتری مسی ، پارچ ، کفگیر و ملاقه مسی ، سفره قلمکار، زیورآلات مانند دستبندهای مسی مختلف ، سینی ، آفتابه لگن مسی ، سماور ، قاب ها و تابلوهای قلم زنی و ده ها نوع محصول دیگر که در طرح ها ، جنس ها ، سایز ها و مدل های بسیار متنوع در گالری مجموعه ی هنرلوکس به فروش می رسند.

سخن مدیریت هنرلوکس با مشتریان عزیز

مهم ترین هدف ما علاوه بر موارد گفته شده در بالا ، جلب رضایت شما مشتریان عزیز است. به همین دلیل همه ی تلاش خود را در تولید و فروش محصولات صنایع دستی اصفهان به خرج می دهیم تا بهترین و باکیفیت ترین محصولات را به دست شما برسانیم. اما بدون حمایت و یاری شما عزیزان رسیدن به این هدف برای ما ممکن نخواهد بود. با خرید صنایع دستی از هنرمندان داخلی حمایت نمایید. اگر هر نظر ، انتقاد یا پیشنهادی دارید ما با گوش جان منتظر شنیدن نظرات ارزشمند شما بزرگواران هستیم. رمز موفقیت ما توجه به نیاز و خواسته و نظر مشتریانمان بوده است. تا زمانی که مشتری از محصولات ما راضی باشد هنرلوکس پایدار و موفق خواهد بود. پس از شما می خواهم که با ما در ارتباط باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *