گالری هنر لوکس

گالری هنر لوکس فروش صنایع دستی به قیمت تولید

گالری هنر لوکس فروش صنایع دستی به قیمت تولید

هنرلوکس اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین صنایع دستی ایرانی می باشد و به دلیل تولید و فروش مستقیم کلیه محصولات صنایع دستی ازجمله میناکاری ، خاتم کاری، فیروزه کوبی، ملیله کاری، مس و پرداز ، ساعت و صفحه شطرنج خاتم کاری و تابلو های قلمزنی فاخر و… به قیمت تولیدی و بسیار ارزان نسبت به مغازه های سطح شهرهای تهران و اصفهان می باشد.

صادرات صنایع دستی

اگر فروش نباشد و کالا بازار نداشته باشد تمام زحمات تولید کنندگان ارزش خروجی نداشته در نتیجه بازار سازی و بازاریابی و ساماندهی صنایع و حتی شناسایی سلایق روز از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود و این موضوع مورد بحث و بررسی کارشناسی مجموعه هنر لوکس قرار گرفته است.
صنایع‌دستی جایگزین برای نفت در ایجاد اشتغال است. گالری هنرلوکس تامین کننده صادرکنندگان محصولات صنایع دستی به کشور های خارجی می باشد و به زودی با فراهم کردن بستر فروش غیر حضوری و راه اندازی سایت فروش اینترنتی صنایع دستی به زبان انگلیسی و عربی میتوانیم گام بزرگی در جهت صادرات محصولات غیر نفتی داشته باشیم.

خرید صنایع دستی

هدف اصلی مجموعه هنرلوکس فراهم آوردن مکانی امن و مطمئن جهت برسی و خرید محصولات صنایع دستی با قیمتی منصفانه و همچنین به مصوبه هیئت مدیره هنرلوکس مبنی بر تخصص درصدی از سود جهت توانمندسازی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست ایرانی اشاره کرد.
در این راستا و با استفاده از پتانسیل های مجموعه هنرلوکس در داخل و خارج از کشور و شناخت بازار های خارجی صنایع دستی و در جهت شناسایی و معرفی هنرمندان ایرانی تلاش میکنیم تا هنر و هنرمند ایرانی بخصوص صنایع دستی اصفهان جایگاه ارزشی خود را هر چه بیشتر در جهان یافته و باعث رونق اقتصادی این گروه شویم.

امید است گام کوچکی در راستای هنر ایران عزیز باشد…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *