اخبار

تاریخه و معرفی صنایع دستی handicrafts

صنایع دستی handicrafts یا کار دستی نوعی از تولید می باشد که فقط از دست و با استفاده از لوازم تزئینی کاربردی و ابزار های کم و متناسب با رشته صنایع دستی استفاده می شود.

صنایع دستی ایران در کل دنیا حرف اول را در کیفیت و قدمت تاریخی صنایع دستی می زند.کشور ایران 450 رشته وهنر صنعت هنر های دستی  دارد که 287 صنعت آن متعلق به شهر اصفهان می‌باشد. و در کل دنیا در یونسکو 600 رشته handicrafts ثبت شده است.

۱۰ ژوئن روز جهانی صنایع دستی می باشد.

صنایع دستی معروف ایرانی که به صورت آنلاین در سایت هنر لوکس فروخته می شود.

محصولات کار دست در دسته های کلامی و کلی متفاوتی در کشور ایرت دسته بندی می شود به عنوان مثال صنایع دستی زندانیان ، صنایع دستی (هرمزگان) ، صنایعدستی شمال شرق ایران ، صنایع دستی اصفهان ، صنایع دستی استان مازندران ، صنایع دستی بختیاری‌ها ، صنایع دستی قزوین و شیراز و … که لوکس ترین آن ها محصولات هنرمندان اصفانی می باشد.

میناکاری اصفهان

بهترین تندیس ها و هدیه های تبلیغاتی جهت ارگان و شرکت های تجاری در شهر اصفهان تولید و به سراسر کشور ارسال می شود

بشترین محصولی که شما در اطراف خود می بینید محصولات میناکاری مسی می باشد.میناکاری هنری کسترده می باشد که طرح ونقاش های های را طراحان هنرمندان تحت روحیه و عقاید و فرهنگ شهر ها و کشور ها طراحی و اجرا می نمایید. میناکاری اصفهان ، میناکاری کرج ، میناکاری تهران مشهد شیراز شمال اهواز حتی کشور های خارجی میناکاری ترکیه کشور های عربی عمان امارات قطر و…

که کلیه این محصولات در بازار آنلاین هنرلوکس برترین و تخصصی ترین فروشگاه صناسع دستی ایران ارائه و به سراسر کشور ارسال می گردد.کلیه محصولات امکان ارسال به  کشور های خارجی امکان پذیر می باشد خرید های تکی از طریق سایت انجام می شود و مشتریان گرامی و بزرگوار هنرلوکس هم میتواندد در خرید های عمده  و خاص خود با پشتیبانی سایت در تلگرام یا واتساب با شماره رند 09138888250 در ارتباط باشند و با دریافت مشاوره حرفه ای رایگان یک خرید لوکس را برای خود به ثبت برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *