کاسه آجیل خوری مسی

کاسه مسی آجیل خوری اعلا و زیبا در هنرلوکس

کاسه آجیل خوری مسی

برای صرف کردن آجیل و تنقلات خیلی از افراد کاسه آجیل خوری مسی را ترجیح می دهند. عده ای به خاطر زیبایی ظروف مسی ، عده ای به خاطر خواص آن و عده ای نیز به هر دو دلیل به دنبال آن ها هستند.
در این مقاله ما انواع کاسه آجیل خوری با زیرساخت مسی را به شما معرفی می کنیم که روی بدنه ی آن یکی از هنرهای صنایع دستی کار شده است. البته کاسه ی مسی هم که روی بدنه اش فقط قلمزنی شده باشد یا ساده باشد نیز در بین محصولاتمان وجود دارد که آن را نیز به شما معرفی می کنیم.

کاسه آجیل خوری مسی فیروزه کوبی

یکی نوع از آجیل خوری، کاسه های فیروزه کوبی شده هستند که معمولا به صورت چندتایی : 6 تایی ، 12 تایی ، یا حتی به تعداد فرد و دلخواه یا تکی خریداری می شوند. افرادی که تمایل به خرید چندتایی این کاسه های آجیل خوری شیک دارند یک عدد کاسه آجیل خوری مسی بزرگ هم تهیه می کنند که از داخل آن برای مهمان ها در کاسه های کوچک تر آجیل بریزند.

کاسه آجیل خوری فیروزه اعلا
کاسه آجیل خوری فیروزه اعلا

کاسه آجیلخوری مس و پرداز

این کاسه های پرداز در زیبایی کم نظیر و در کیفیت زبانزد هستند. البته تمام انواع کاسه های مسی آجیل خوری علاوه بر مصرف آجیل کاربردهای متنوع دیگری هم دارند. مثلا برای مصرف میوه (کاسه ها با اندازه های بزرگتر) یا همین سایز کوچک آن ها برای مصرف میوه های کوچک تابستانی مثل گیلاس.

کاسه آجیل مسی پرداز هنرلوکس
کاسه آجیل مسی پرداز هنرلوکس

کاسه آجیل خوری مس و خاتم

نوع شیک دیگری است که روی بدنه ی مسی آن خاتمکاری شده است. از کاربردهای دیگر کاسه های آجیل خوری مسی برای تزئین دکوراسیون و ویترین و دیزاین انواع میزهاست. میز سفره هفت سین ، میز سفره ی یلدا ، سفره ی عقد و …
بارها پیش آمده که زوج های خوش ذوق و باسلیقه برای تزئین سفره عقدشان مراجعه کرده اند و تعدادی از کاسه های مسی آجیل خوری در انواع متفاوت را خریداری کرده اند. مثلا یک زوج یک سری کاسه آجیل خوری مسی فیروزه و زوج دیگری یک سری کاسه آجیل خوری مسی تشعیر خریدند. تشعیر را در ادامه معرفی می کنیم.

کاسه آجیل مسی خاتمکاری
کاسه مسی خاتمکاری لوکس

 

کاسه آجیلخوری تشعیرمسی

هنر تشعیر روی بدنه ی مسی کاسه ها گویی با آدم حرف میزند. هنری ماندگار از نسل نقاشی روی مس که چشم را وسوسه می کند برای نگاه دوباره و دل را برای داشتنش. کاسه هایی خوش نقش و رنگ ، نگارین و چشم نواز.

کاسه تشعیر مسی آجیل خوری لوکس
کاسه تشعیر مسی آجیلخوری لوکس

کاسه آجیلخوری قلمزنی مسی

و اما کاسه های مسی قلمزنی شده برای آنان که دوست دارند مس را بدون پوشش و به رنگ خود مس ببینند. قلمزنی هنریست با ارزش ، پرمعنا و گویا. گویای فرهنگ غنی ایرانیان باستان. با قلم زدن نقش های مختلف روی تن مس می توان تصاویر را از راهی غیر از نقاشی روی کاسه ها پیاده نمود.

کاسه قلمزنی آجیل خوری مسی
کاسه قلمزنی آجیلخوری مسی

کاسه ملیله مسی آجیل خوری

این ظروف زیبای ملیله کاری پوششی به رنگ نقره بر تن مس کرده است. آبکاری نقره ظروف مسی باعث شده است که این کاسه های آجیلخوری شبیه کاسه نقره باشند و به همین دلیل دوستداران زیادی پیدا کرده اند.

کاسه مسی آجیل خوری ملیله کاری
کاسه مسی آجیلخوری ملیله کاری هنرلوکس

کاسه آجیلخوری مسی ساده

کاسه ی مسی که روی آن قلمزنی هم نشده باشد. البته ممکن است لبه های آن دالبری داشته باشد، خطی بر بدنه ی آن باشد و کمتر می شود که ساده ی ساده باشند.

کاسه مسی آجیل خوری اعلا
کاسه مسی آجیل اعلا

قیمت کاسه آجیل خوری مس

قیمت همه ی کاسه های آجیلخوری معرفی شده مسی در متن فوق در سایت هنرلوکس موجود می باشد. با کلیک روی دکمه ی زیر می توانید آن ها را مشاهده نمایید.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *