کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان

کارگاه فیروزه کوبی اصفهان
کارگاه فیروزه کوبی اصفهان یکی از کارگاه های تولیدی صنایع دستی اصفهان که افراد علاقه منده به هنر و صنایع دستی علاقه ی بسیار زیادی به حضور در گارکاه و دیدن خط تولید ظروف فیروزه کوبی دارند. گاه گاه فیروز کوبی اصفهان مجموعه صنایع دستی هنرلوکس واقع در خیابان نشاط کوچه 28 می باشد، جهت حضور در آن حتما باید با هماهنگی با پشتیبانی این مجموعه باشد.

آموزش فیروزه کوبی در اصفهان

آموزش های حضوری مجموعه هنرلوکس به پایان رسیده است و در صورت شروع مجدد از طریق پیچ اینستاگرام هنرلوکس اطللاع رسانی خواهد شد. به زودی پکیچ های آموزش غیر حضوری فیروزه کوبی و میناکاری را در قسمت آموزش سایت هنرلوکس اضافه مینماییم.
هر گونه سوال تخصصی در مورد رشته فیروزه کوبی و میناکاری و سوالات درمورد آموزش این هنر ها را میتوانید در قسمت نظرات همین پست برای ما بنویسید.

خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان

خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان از جمله امکاناتی است که فروشگاه اینترنتی هنرلوکس برای رفاه حال شما عزیزان فراهم کرده است. خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان می باشد از آنجا که امکان خرید را از سراسر کشور فراهم می کند و افراد براحتی می توانند آن را درب منزل دریافت کنند بسیار مورد استقبال واقع شده است.
شما عزیزان می توانید علاوه بر خرید حضوری مستقیم و بدون واسطه، به صورت غیرحضوری، اینترنتی و آنلاین نیز محصولات فیروزه کوبی اصفهان را به قیمت کارگاه و به دور از دست واسطه گران این صنعت، خریداری نمایید.

این مطلب را هم ببینید  نحوه تولید فیروزه کوبی آشنایی با ابزار و خرید آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یازده =