هدایای تبلیغاتی مفید صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی مفید صنایع دستی ، معیاری برای سفارشات و خرید هدایای تبلیغاتی ارگان ها و شرکت ها می باشد. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی از جمله هدایای تبلیغاتی میناکاری و فیروزه کوبی از دسته محصولات و هدیه های سازمانی مفید می باشد. صنایع دستی اصفهان با توجه به این که یک محصول تولید داخل می باشد قیمت بسیار مناسبی دارد و مهم تر از آن کلیه آثار فروشگاه صنایع دستی هنرلوکس کار دست می باشد.

هدایای تبلیغاتی با کاربرد صنایع دستی اصفهان

آیا در وضعیت فعلی اقتصادی هدایای تبلیغاتی مفید صنایع دستی هنر لوکس روش خوبی برای معرفی یک کسب وکار هست؟
در عصر پیچیدگی و فراوانی تکنولوژی ، بنگاه های اقتصادی برای جذب مشتری از روش های مختلف برای معرفی کالا و خدمات خود به مخاطبان استفاده می کنند .
همۀ بنگاه ها سعی دارند راهی ارزان و تاثیرگذار جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنند و تنها عاملی که می تواند این ارتباط را بین خریدار و مشتری ایجاد کند روش تبلیغات صحیح هست .
فرض کنیم بین دو فروشگاه ؛ یکی به مشتریان خود هدیۀ تبلیغاتی صنایع دستی (میناکاری و فیروزه کوبی) می دهد و دیگری از انجام این کار صرف نظر می کند.حال شما به عنوان مشتریان کدام فروشگاه را جهت خرید انتخاب می کنید:فروشگاهی که با هدایای تبلیغاتی قدردان مشتریان هستند و برای آنها ارزش قائل هست یا فروشگاهی که هیچ تمایلی به این کار ندارد؟
معمولاً فروشگاهی که هدیه به مشتریان می دهد انتخاب می شودزیرا با این کار و وفاداری مشتریان را تضمین می کند و آنها را به سوی خود جذب می کند

با طرح این مسئله متوجه یک نکته بسیار مهم می شویم :

هر کسب و کاری بادادن یک هدیۀ تبلیغاتی یک شخصیت مثبت در ذهن مشتریان خود می سازد و وقتی مشتری از این هدیه استفاده می کند برند آن کسب و کار را به خاطر می سپارد بعنوان مثال اگر یک تندیس مینا کاری یا ملیله کاری به مشتری خود بدهید ممکن است آن تندیس توسط افراد زیادی مورد بازدید قرار بگیرد و نام کسب و کار شما از این طریق مشاهده می شود و از این طریق می توان منجر به افزایش فروش می شود حال هر چه این هدایا سودمند و پر کاربرد باشند نام آن کسب و کار بیشتر دیده می شود و هویت در ذهن مخاطب پویاتر هست .

تاثیر هدیه برانسانها

به طور کل هر انسانی با هر طرز تفکری از گرفتن هدیه لذت می برد و آن هدیه برای او ارزشمند هست و این وجه مثبت هدایای تبلیغاتی است که هم جنبۀ عاطفی و هم جنبۀ سود آوری برای مخاطب ایجاد می کند،یک هدیه مناسب و ارزشمند مانند صنایع دستی اصفهان برای مشتری می تواند میزان قابل توجهی فراتر از هزینۀ هدیه سودآوری را برای شرکت بازگرداند ؛شرکت هایی که برای داشتن ارتباطات معنی دار و طولانی با مشتریان خود تلاش می کنند شانس بیشتری برای رضایت مشتری و کسب درآمد دارند.
برندسازی با هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان
در سال های اخیر فروشگاه ها وبنگاه های اقتصادی تلاش کردند تا با برند سازی خود را از رقبا جدا کنند و به کسب و کار خود هویت مستقل ببخشند و از طریق درج نام تجاری خود بر روی هدایای تبلیغاتی تعهد خود نسبت به مشتری را اثبات کند وبه مشتری نشان دهد تا چه حدی می تواند حس اعتماد را در اوایجاد کند ؛آمارها حاکی از آن است که 83%درصد مصرف کنندگان دوست دارند محصولات تبلیغاتی را همراه با یک پیام تبلیغاتی دریافت کنند واین یعنی یک امتیاز مثبت!

مزایای هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان

اگر بخواهیم مزایای هدایای تبلیغاتی را فهرست وار عنوان کنیم
1-ماندگاری بالا نسبت به سایر روش های تبلیغاتی
2-آگاهی دادن مشتریان نسبت به برند شما
3-ایجاد حس رضایت مشتریان
4-تاثیر گذاری بالا
5-هزینه نسبتاً پایین
6-انعطاف پذیری در خریدکالای تبلیغاتی
7-ارزش درک بالا

تولید محصولات تبلیغاتی مینا کاری ،فیروزه کوبی،ملیله کاری

یکی از ویژگی های اصلی محصولات تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان تولیدآنها هست
از آن جایی که هدایای تبلیغاتی مینا کاری ،فیروزه کوبی،ملیله کاری جزء صنایع دستی ویژه شهر اصفهان می باشند به شیوه سنتی تولید می شود و هنرمندان اصفهانی در فروشگاه صنایع دستی هنر لوکس با هنرمندی تمام نقش ها و رنگ ها به این ظروف و اشیا می بخشند و از طرح های اسلیمی و بته جقه برای هر چه زیباتر شدن کار استفاده می کنند برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید.

 

چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

معمولاً برای درج نام تجاری و برند برروی کالای های تبلیغاتی از چاپ سیلک و حرارتی استفاده می شود که در برابر آب ، نور ،و گرما حساسیت نشان نمی دهند و دوام بالایی نسبت به سایر گونه های چاپ را دارد.

اهداف فروشگاه صنایع دستی هنر لوکس جهت بازاریابی محصولات به شرح زیر هست:

ایجاد مشتری جدید
معرفی محصولات جدید
فروش و توزیع محصول
جوایز اهدائی به کارکنان
ارجاع مشتریان
رونق صنایع دستی به شیوه های جدید
حمایت از تولیدات داخلی
گسترش فضای کسب وکار برای هنرمندان اصفهانی
ارائه هدایای تبلیغاتی مفید
استفاده از طرح های ایرانی
بیشترین کاربرد محصولات تبلیغاتی هنر لوکس
بیشترین استفاده از محصولات تبلیغاتی صنایع دستی هنر لوکس در ارگان ها و سازمان ها برای سمینارها ،جشن ها ،نمایشگاه ها و تولدها می باشد و همچنین در زمان انتخابات گزینۀ خوبی برای مقاصد سیاسی می باشد.
اگر راه درست و خلاقانه در انتقال این محصولات صورت پذیرد نتیجه باور نکردنی برای آن کسب و کار رقم می خورد وقطعاً ارزش یکبار استفاده کردن دارد.

نکات مهم جهت استفاده از محصولات تبلیغاتی

هر کسب و کاری جهت استفاده از کالاها باید نکات زیر را در نظر داشته باشد
-هدیۀ تبلیغاتی شما چه تفاوت هایی با سایر هدایای تبلیغاتی شرکت های دیگر دارد
-از لحاظ مالی مقروم به صرفه هستند و با بودجه شما مطابقت دارد
-آیا این هدایا نشانۀ خوبی جهت معرفی برند شما هستند
-چقدر برای مشتریان سودمند و کاربردی هستند
-مشتریان شما چه مقدار زمانی را صرف استفاده از این محصولات می کنند
-آیا از لحاظ کیفی و کمی هدایا به برند و اعتبار شما لطمه نمی زنند
-آیا این هدایا می توانند اعتماد مشتریان را جلب کنند

نتیجه گیری:

در شرایط فعلی بنگاه های اقتصادی که به دنبال یک روش کارآمد، ماندگار، به صرفه و در عین حال تاثیر گذار هستند گزینۀ هدایای تبلیغاتی صنایع دستی هنر لوکس نسبت به سایر روش ها که طول عمر کم و هزینۀ سنگین دارند به عنوان بهترین و مناسب ترین روش تبلیغات می توان نام برد

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *