وبلاگ

بازار صنایع دستی اصفهان

بازار میدان امام مرکز خرید صنایع دستی اصفهان

اصفهان شهر جهانی صنایع دستی و کتابی جاودانه از معماری و هنر فاخر ایران زمین،شهر موزه ای با میراث غنی فرهنگی، هنری، گردشگری، علمی، معنوی، گنبدهای فیروزه ای، مساجد باشکوه، مناره های بلند، عمارتهای زیبا، پلهای تاریخی، بازارهای قدیمی و کاخهای مزین به هنر است که گردشگرهای بسیار زیادی را از سرتاسر دنیا به این شهر جذب نموده است.

تاریخته بازار بزرگ اصفهان (میدان نقش جهان)

بازار نقش جهان واقع در میدان امام (نقش جهان) از قدیمی ترین و بزرگترین مراز فروش خاورمیانه می باشد.

مسجد جامع ، مسجد شیخ لطف الله ، امارت عالی قاپور ،بازار قیصری ، بازار مسگر ها ،قهوه کاشیا،…. از قسمت های مختلف این بازار است.

در بازار بزرگ اصفهان محصولات متفاوتی بفروش می رسد که حتی برای یک بار هم شده دیدن و لذت خرید از این بازار را از دست ندهید

تولید و فروش در صنایع دستی اصفهان


همراه ما باشد در بازار اصفهان و از توصیف قدیمی ترین و زیباترین فروشگاه های محصولات هنری و ساخته شده دست هنرمندان عزیز نصف جهان، از برجسته ترین هنرمندان میناکاری اصفهان میتوان از استاد مرتضی اسماعیلی ،میناکاری کهن ، میناکاری گل و مرغ استاد بدرالسماع ، میناکاری به سبک پرداز استاد بصیرت،مینای استاد غلامعلی فیض اللهی و استاد پیکام ،استاد حسینی نام برد.

و همچنین در رشته هنری فیروزه کوبی و مس و پرداز یا همان نقاشی روی مس میتوان از آثار استاد امیر اقاجانی ، استاد درویش و شاهین شیرازی و در رشته ملیله کاری استاد امین نگار و تابلوی های حکاکی روی مس استاد سجاد جعفریو در شته خاتم کاری، مس و خاتم های معمار اصفهان یاد کرد که اثار اساتید بالا و دیگر محصولات و برند های صنایع دستی در فروشگاه های میدان امام به فروش می رسد. سر در این مغازه ها وقتی در هوای بهاری میدان قدم میزنیم می توات تابلوهای قدیمی و زیبا با نام های صنایع دستی صدف کوروش کروبی سعید ،گنجینه هنر ابراهیم امینی نژاد ، رضا سرجوقیان ، میناکاری حجازی، پارس هنر رصاف چی، فراغتی، ملاکریمی، مینای پیکام، آثار خاتم استاد صدفی،امیر ، گالری عقیق، هنر سرای امیرکبیر،امین الرعایا، رخ بر، رضا صفامهر ،نصف جهان، جندقیان، آقاجانی، درویش، حسینی و…وجود دارد.

حمایت از کالای تولید ایرانی آیا محصولی به غیر از هنر دست جوانان کشورمان می باشد ،امسال سال تولید ملی می باشد و از محصولات جدید صنایع دستی میتوان فهمید که تولید کنندگان تمام توان خود را برای تولید بهترین و زیباترین محصولات گذاشته اند و فقط کافیست شما با خرید خود  باعث رونق اقتصاد کشور و حمایت از هنرمندان عزیز کشورمان شود، که هدف اصلی فروشگاه اینترنتی هنر لوکس نیز همین می باشد.

هنرلوکس، بازار آنلاین صنایع دستی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *