هدایای تبلیغاتی خلاقانه میناکاری اصفهان

هدایای تبلیغاتی میناکاری

هدایای تبلیغاتی خلاقانه میناکاری اصفهان و دیگر محصولات صنایع دستی گزینه ای بسیار مناسب برای هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی و ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی تنوع بسیر زیادی دارد و با توجه به بوجه مورد نظر شما میتوانید محصول مورد نظر خود را انتتخاب کنید. صنایع دستی اصفهان با توجه به زیبایی منحصر به فرد خود و ارزش بالای هنری خود در بیشتر شهر ها به عنوان محصول هدیه تبلیغاتی خود استفاده می نمایند.

هر ساله با نزدیک شدن به سال نو و عید نوروز یکی از بهترین نوع هدایا و یا بازاریابی نوین برای شرکت ها و ارگان ها استفاده از هدایای تبلیغاتی میناکاری می باشد با توجه به این که این نوع از هدایای صنایع دستی اصفهان به مدت طولانی در استفاده مخاطبین قرار می گیردو روز به روز به ارش آن ها افزوده می شود، نسبت به بقیه راه های بازاریابی از جمله پخش تراکت و هدیه های بی ارزش خارجی نسبتا موثرتر می باشد.

هدایای تبلیغاتی میناکاری

هدایای تبلیغاتی میناکاری به عنوان یکی از هنرهای های کهن و بیسار زیبا و محبوب صنایع دستی اصفهان برای هدایای شرکتی انتخاب می شود. محصولات میناکاری چه صورت تکی و چه در قاب که معمولا بشقاب های میناکاری شده در سایز های مختلف در آن قرار خواهد گرفت و قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد و نیز تندیس های چوبی یا پلکسی میناکاری که تلفیقی از چوب و برش های ظریف لیزر با گلدان و بشقاب های میناکاری می باشند از زیبایی چشم گیری بر خوردار می باشد و در زیبایی دکوراسیون منزل و محل کار استفاده بسیار زیادی می شود.

 

هدایای نمایشگاهی صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی خلاقانه میناکاری و هدایای نمایشگاهی صنایع دستی اصفهان؛ اگر میخواهید در ذهن مخاطبان باقی بمانید و هدایای تبلیغاتی خلاقانه و لوکس در خور به مشتریان و مخاطبان خود دهید تا ضمن رضایت آنها خود نیز خشنود باشید از ایده های مابهره نمایید. یک هدیه خوب نه تنها رضایت شخصی که هدیه میگیرد را به دنبال دارد بلکه برای هدیه دهنده هم لذت بخش است.این لذت را از دست ندهید. ما با فراهم آوردن هدایای تبلیغاتی نفیس و خاص صنایع دستی در طرح و رنگ های مختلف با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما کمک میکنیم در قلب و ذهن مشتری و مخاطب نفوذ کرده و خدمات خود را تبلیغ کنید. شما می توانید برای خرید هدایای تبلیغاتی نفیس از پیشنهادات ما بهره مند شوید.

در کلیه محصولات هدیه صنایع دستی اصفهان امکان درج لگو و متن دلخواه تبلیغاتی شما بر روی پلاک های مخصوص وجود دارد. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی مطابق با آداب و رسوم و عقاید مردم کشورمان طراحی و ساخته شده است. چه زیباست که برای پاسداشت همایش ها و مجالس ایرانی از این محصولات هنری زیبا بهره برده شود.

خرید میناکاری ، فیروزه کوبی ، ملیله کاری ، مس و پرداز ، مس و خاتم ، تابلو های قلمزنی ، تابلو های دکوراتیو ، محصولات مسی ، انواع ترمه و پارچه های قلمکار و زیورآلات مسی به صورت تکی یا در پک های هدیه خلاقانه گالری صنایع دستی هنرلوکس به صورت آنلاین از طریق وب سایت و یا ارتباط با پشتیبانی فروش در شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ و یا پیچ رسمی فروشگاه صنایع دستی در اینستاگرام امکان پذیر می باشد.

شما میتوانید با تماس با پشتیبانی فروش گالری هنرلوکس از قیمت ها و مشاوره فروش رایگان پشتیبانان فروش مجموعه هنرلوکس استفاده نمایید.

پشتیبانی فروش : 09138888250

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.