کشکول فیروزه کوبی مسی

کشکول فیروزه کوبی مسی یکی از زیباترین محصولات شهر اصفهان می باشد. در این مقاله قصد داریم شما با انواع کشکول های مسی فیروزه کوبی آشنا نماییم به همراه عکس و قیمت کشکول فیروزه کوبی شده و همچنین با تاریخچه و مراحل تولید آن نیز آشنا می شوید.

کشکول چیست؟

کشکول در گذشته ظرفی بوده است که بوسیله میوه‌ای شبیه نارگیل یا فلز و سفال ساخته می شد. در قدیم استفاده آن جهت نگداری انواع خوراکی ها و حبوبات بوده است که مردم و به خصوص درویشان داخل آن ریخته و آن را بر روی دوش خود قرار می دادند. به مروز زمان کشکول ها کاربرد خود را از دست دادند و با تغییر فرهنگ و گذشت زمان کاربرد کشکول ها در زمان حال حاضر تغییر کرده است.

کشکول مسی اصفهان

امروزه هنرمندان صنایع دستی اصفهان توانسته از از فلز با ارزش مس با سختی و مشقت فراوان طراحی و تولید کرده اند. سختی و مشقتی که استادکاران خم کار مس آن را به جان میخرند و دست به تولید این ظرف زیبا و با ارزش میدهند به دلیل این است که کلیه مراحل شکل دهی و تولید زیرساخت آن بوسیله دست و نیروی بدنی انجام گرفته می شود.

قیمت کشکول فیروزه کوبی شده

شما میتوانید جهت مشاهده قیمت و خرید کشکول فیروزه کوبی با پشتیبانی فروش هنرلوکس تماس بگیرید و با کسب اطلاعات بیشتر خرید خوبی را تجربه نمایید.
در زیر عکس چند نمونه کشکول فیروزه کوبی با برند های مختلف از جمله کشکول فیروزه کوبی آقاجانی ، حمید حسینی استاد شمایی و استاد شاهین شیرازی را برای شما می گذاریم شما می توانید پس از انتخاب با ما از طریق شماره های تماس و کلیه ی شبکه های اجتمایی به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

کشکول مسی فیروزه کوب
کشکول فیروزه کوبی شده اصفهان
فیروزه کوبی کشکول کوچک
خرید کشکول فیروزه کوبی
قیمت کشکول فیروزه کوبی
کشکول فیروزه کوبی حسینی
کشکول مسی اصفهان
[ratings]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مناسبت 5 سالگی هنرلوکس!
برنده ی یک هدیه لوکس شوید.

قرعه کشی یک عدد
آجیل خوری 25 سانتی مس و پرداز


((برای کلیه بازدید کنندگان))
ثبت نام در قرعه کشی
ثبت نام
close-link