صنایع دستی شاهین شیرازی | میناکاری مس وپرداز فیروزه کوبی

شاهین شیرازی

شاهین شیرازی یکی از بزرگترین اساتید صنایع دستی ایران می باشد.استاد شاهین شیرازی از هنرمندان بنام شهر اصفهان در رشته های هنری میناکاری ، مس و پرداز و فیروزه کوبی می باشد که به واسطه آثار فاخری که تاکنون خلق کرده است، برند صنایع دستی شاهین شیرازی در بیشتر شهر های ایران بخصوص در شهر تهران طرفداران بسیار زیادی دارد.

میناکاری شاهین شیرازی

میناکاری اولین و تخصصی ترین رشته ی هنری مجموعه صنایع دستی استادشاهین شیرازی می باشد و در حال حاضر ظروف میناکاری شاهین شیرازی هم از لحاظ کیفیت زیرساخت مسی و هم از نظر نقاشی و سبک میناکاری در رده اول رشته میناکاری می باشد و با توجه به سبک نقاشی های گل و مرغ و ظریف آثار میناکاری شاهین شیرازی دارای ارزش هنری بسیار بالایی نسبت به ظروف میناکاری بازاری غیر می باشد.

مس و پرداز شاهین شیرازی

مس و پرداز یا مس و نقاشی ( مس و مینا ) که سبک جدید میناکاری روی مس می باشد با این تفاوت که در هنر مس و پرداز نقاشی مستقیم بر روی قسمتی از ظرف مسی ترسیم می شود و بر روی آن روکش محافظ (پلی استر) زده می شود، برعکس میناکاری که ظرف مسی در ابتدا لعاب می شود و پس از نقاشی به کوره میرود.
مس و پرداز سبک جدید میناکاری می باشد. اولین ظروف مس و پرداز توسط استادشاهین شیرازی طراحی و ترسیم شد و با خلق نمودن هنر فاخر مس و پرداز تحولی زیبا و جدید در صنعت صنایع دستی میناکاری اصفهان رقم زده شد.

شیرازی
صنایع دستی شاهین شیرازی

فیروزه کوبی شاهین شیرازی

برندصنایع دستی شاهین شیرازی با توجه به سابقه بسیار زیاد در زمینه تولید صنایع دستی و با داشتن کارگاه های بزرگ در گوشه و کنار شهر اصفهان و با هدف کارآفرینی بیشتر اقدام به تولید ظروف فیروزه کوبی نیز نموده است. همچنین محصولات مس و خاتم صنایع دستی شیرازی نیز در طرح های اختصاصی زیبایی طراحی و تولید شده است.

فروش تکی و عمده محصولات صنایع دستی شاهین شیرازی

فروشگاه صنایع دستی هنرلوکس تنها نماینده اینترنتی رسمی این برند در سراسر ایران می باشد. از این رو جهت سفارش عمده محصولات تولید برند شیرازی با پشتیبانی فروش هنرلوکس تماس حاصل نمایید. قیمت عمده و تکی کلیه ظروف میناکاری، مس و پرداز، فیروزه کوبی، مس و خاتم و… این برند طبق لیست قیمت می باشد و در سرتاسر کشور یکسان می باشد.

پشتیبانی فروش : 09138888250

shahin shirazi handicrafts

همیشه محصولات میناکاری اصل و با کیفیت مورد توجه مشتریان داخلی و خارجی قرار داشته است بدن جهت بسیاری دغدغه یک خرید مطمئن و با کیفت همراه با امضای شناخته شده استادکار هستن که این امضا نشان از کیفیت اصل بودن آن می باشد. شما با خرید میناکاری شیرازی اطمینان از کیفیت محصول خواهید داشت. فروشگاه صنایع دستی هنرلوکس اصفهان ارائه کننده انواع ظروف میناکاری با تنوع بسیار بالا برای سلیقه های مختلف است. سازمان ها و شرکت های مختلف می توانند از محصولات صنایع دستی ایرانی برای هدایای تبلیغاتی خود بهره ببرند.

یکی از ارزشمندترین تولیدی های این تولید کننده ظرف‌های میناکاری شده است. دلیل خاص بودن و کیفیت بسیار بالا آن نیز سابقه طولانی در تولید و همچنین اولید بنیان گذار های تولید محصولات دست ساز اصفهان هستنتد که با هنر میناکاری هنر نقاشی و طراحی روی ظروف مسی است شروع کرده اند.

2.8/5 - (12 امتیاز)

2 دیدگاه برای “صنایع دستی شاهین شیرازی | میناکاری مس وپرداز فیروزه کوبی

  1. اشتراک‌ها: مس و پرداز - صنایع دستی اصفهان|فیروزه کوبی|هدیه تبلیغاتی

  2. اشتراک‌ها: کشکول فیروزه کوبی مسی - قیمت و خرید - صنایع دستی اصفهان|فیروزه کوبی|هدیه تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.