فیروزه کوبی آقاجانی

فیروزه کوبی آقاجانی با مدیریت آقای امیر آقاجانی درباغشاهی، در سال 1368 در اصفهان متولد شده‌اند. ایشان هم اکنون ساکن این شهر بوده و در زمینه هنر سنتی و فاخر فیروزه‌کوبی فعالیت می‌کنند. هنرمند جوان، صاحب برند فیروزه کوبی آقاجانی، با علاقه‌مندی در زمینه هنر مسگری و فیروزه‌کوبی فعالیت داشته‌اند و از سال 1385 فعالیت حرفه‌ای خود را به همراه تیم 14 نفره، آغاز کرده‌اند.

فخر هنر با فیروزه کوبی آقاجانی

ایشان محصولاتشان را با برند “صنایع دستی آقاجانی” وارد بازار کرده‌ و امروز در شهرستان‌های مختلف ایران نیز شعبه فروش دارند. محصولات فیروزه کوبی آقاجانی، با دقت و مهارت در انتخاب بدنه ظروف و مرغوبیت سنگ فیروزه، یکی از بهترین فیروزه‌کوبی‌های موجود هستند. بدنه‌ها از جنس برنج و غالبا مس بوده و سنگ مورد استفاده، فیروزه نیشابور هستند.

فیروزه‌ها به صورت دستی به قطعات هم‌سان و بدون تیزی خُرد شده و با صمغ گردو بر روی قسمتی از ظرف چسبانده می‌شوند. مرغوبیت محصولات “فیروزه کوبی آقاجانی” در کیفیت بدنه، هم‌سانی سایز سنگ‌ها و دقت پرداخت نهایی هستند.

صنایع دستی آقاجانی بزرگترین تولید کننده ظروف فیروزه کوب با تنوع و کیفیتی بی نظیر. کلیه مراحل چندگانه تولید در کارگاه های مجموعه صنایع دستی آقاجانی به صورت استاندارد و بدون واسطه انجام می شود. برای سفارش با شماره تلفن 0913.8888.250 تماس بگیرید. برای اطلاع از قیمت ها، تخفیفات و جوایز به اینستاگرام صنایع دستی آقاجانی سر بزنید: https://www.instagram.com/honarlux یا وب سایت هنر لوکس

 

این نوشته در هنر ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

1 دیدگاه برای “فیروزه کوبی آقاجانی

  1. اشتراک‌ها: صنایع دستی آقاجانی - صنایع دستی هنرلوکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *