صنایع دستی شاهین شیرازی | میناکاری مس وپرداز فیروزه کوبی

شاهین شیرازی

شاهین شیرازی یکی از بزرگترین اساتید صنایع دستی ایران می باشد.استاد شاهین شیرازی از هنرمندان بنام شهر اصفهان در رشته های هنری میناکاری ، مس و پرداز و فیروزه کوبی می باشد که به واسطه آثار فاخری که تا کنون خلق کرده است، برند شاهین شیرازی در بیشتر شهر های ایران بخصوص در شهر تهران طرفداران بسیار زیادی دارد.

میناکاری شاهین شیرازی

میناکاری اولین و تخصصی ترین رشته ی هنری مجموعه صنایع دستی استاد شاهین شیرازی می باشد و دی حال حاضر ظروف میناکاری شاهین شیرازی هم از لحاظ کیفیت زیرساخت مسی و هم از نظر نقاشی و سبک میناکاری در رده اول رشته میناکاری می باشد و با توجه به سبک نقاشی های گل و مرغ و ظریف آثار میناکاری شاهین شیرازی دارای ارزش هنری بسیار بالایی نسبت به ظروف میناکاری بازاری غیر می باشد.

مس و پرداز شاهین شیرازی

مس و پرداز یا مس و نقاشی ( مس و مینا ) که سبک جدید میناکاری روی مس می باشد با این تفاوت که در هنر مس و پرداز نقاشی مستقیم بر روی قسمتی از ظرف مسی ترسیم می شود و بر روی آن روکش محافظ (پلی استر) زده می شود، برعکس میناکاری که ظرف مسی در ابتدا لعاب می شود و پس از نقاشی به کوره میرود.
مس و پرداز سبک جدید میناکاری می باشد. اولین ظروف مس و پرداز توسط استاد شاهین شیرازی طراحی و ترسیم شد و با خلق نمودن هنر فاخر مس و پرداز تحولی زیبا و جدید در صنعت صنایع دستی میناکاری اصفهان رقم زده شد.

فیروزه کوبی شاهین شیرازی

برند صنایع دستی شاهین شیرازی با توجه به سابقه بسیار زیاد در زمینه تولید صنایع دستی و با داشتن گارگاه های بزرگ در کوشه و کنار شهر اصفهان و با هدف کارآفرینی بیشتر اقدام به تولید ظروف فیروزه کوبی نیز نموده است. همچنین محصولات مس و خاتم شاهین شیرازی نیز در طرح های اختصاصی زیبایی طراحی و تولید شده است.

فروش تکی و عمده محصولات صنایع دستی شاهین شیرازی

فروشگاه صنایع دستی هنرلوکس تنها نماینده اینترنتی رسمی برند شاهین شیرازی در سراسر ایران می باشد. از این رو جهت سفارش عمده محصولات تولید برند شاهین شیرازی با پشتیبانی فروش هنرلوکس تماس حاصل نمایید. قیمت عمده و تکی کلیه ظروف میناکاری، مس و پرداز، فیروزه کوبی، مس و خاتم و… صنایع دستی شاهین شیرازی طبق لیست قیمت می باشد و در سرتاسر کشور یکسان می باشد.

پشتیبانی فروش : 09138888250

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *