از ظرافت عشق تا هنر نصف جهان

از ظرافت عشق تا هنر نصف جهان مملو از زیبایی های بیکران باعث شده است تا مجموعه هنر لوکس کمر همت بسته و فعالیت گسترده ای در زمینه ی صنایع دستی بومی کشور عزیزمان مخصوصا اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای را آغاز کند.
ما افتخار داریم که بزرگترین تولید کننده ی مسقیم محصولات صنایع دستی هستیم تا به لطف خدا بتوانیم با شعار حمایت از کالای ایرانی کمک شایانی به رونق تولید کشور عزیزمان ایران نماییم

تنوع محصولات

عمده تمرکز مجموعه لوکس بر روی محصولات فیروزه کوبی، مس و نقاشی (پرداز)، مس و خاتم، ملیله کاری، مینا کاری بصورت تخصصی می باشد.

سایر محصولات هنر لوکس عبارتند از : خاتم کاری ، سفره قلمکار، ظروف مسی، تابلوهای قلمزنی

صنایع دستی هنرلوکس ( شرکت صنایع دستی آینه سپنتا ) به‌ عنوان بزرگترین خط تولید محصولات صنایع دستی اصفهان به مدیریت جناب آقای مصطفی مزروعی ، فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نمود.
مدیریت کارآمد، خلاقیت و نوآوری، گردآوری مجموعه‌ای از هنرمندان چیره‌دست، طراحی زیرساخت‌های متنوع و ارائه‌ی محصولات باکیفیت، « صنایع دستی هنرلوکس » را به مجموعه‌ا‌ی فاخر و بی‌رقیب در زمینه‌ی تولید و توزیع صنایع‌دستی تبدیل کرده است. این مجموعه با کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای بیش از 400 نفر بصورت مستقیم در استان اصفهان، پیشتاز عرصه‌ی تولید و توزیع صنایع‌دستی در کشور و جهان می‌باشد.

رسالت صنایع دستی هنرلوکس

صنایع دستی هنرلوکس با رویکرد صیانت از ارزش‌های فرهنگی و هنری ایران‌زمین و با همراهی هنرمندان و اساتید هنر ایرانی ضمن احترام به حقوق مصرف‌کنندگان، محصولاتی باکیفیت و اصیل را به بازار صنایع‌دستی ایران و جهان ارائه می‌نماید و آغازگر فصلی نو در هنر این مرزوبوم است.

مجموعه صنایع دستی هنرلوکس و تعهد نسبت به مشتریان

صنایع دستی هنرلوکس با همت و پشتکار خود، هویت برند «هنرلوکس» را در طول 7 سال فعالیت ارزنده حفظ نموده و با ارائه‌ی ضمانت‌نامه‌ی کتبی ۱۰ ساله برای کلیه محصولات کیفیت و اصالت هنری آن را تایید و تضمین می‌نماید.

معرفي اجمالي مجموعه

نام مجموعه : صنایع دستی هنرلوکس
نام شرکت : صنایع دستی آینه سپنتا
اعضاي هيات مديره: مصطفی مزروعی ، حسینعلی مزروعی
آدرس دفتر مرکزی: اصفهان خ امام خمینی (بعد از چهارراه امام رضا) بعد از پمپ بنزین امیر کبیر خیابان شهید مظاهر مزروعی اولین ساختمان سمت راست طبقه سوم
آدرس فروشگاه : اصفهان خیابان امام خمینی خیابان ورودی خانه اصفهان روبرو کوچه 5 صنایع دستی هنرلوکس
شماره تماس : 09138888250 – 03133238122
آدرس وب سایت : www.honarlux.ir

فروشگاه هنرلوکس

خدمات پشتیبانی

مجموعه ی هنرلوکس پس از فروش محصولات خود پاسخ گوی تمامی سولات مشتریان عزیز می باشد. همچنین قبل از خرید محصول نیز می توانید سولات خود را از تیم حرفه ای پشتیبانی هنرلوکس بپرسید و بدون هیچ ابهامی خرید خود را انجام بدهید.

اگر در مورد هر یک از انواع صنایع دستی برای شما ابهاماتی وجود دارد اصلا نگران نباشید. می توانید پیش از خرید تمام سوالات خود را از ما بپرسید. اگر علاقه مند به فعالیت در زمینه ی صنایع دستی هستید نیز، ما از ایده های شما استقبال می کنیم.

تیم پشتیبانی مجموعه صنایع دستی هنرلوکس

کارگاه های تولیدی هنرلوکس

کار گاه های تولید محصولات فیروزه کوبی، میناکاری، مس و پرداز و سایر محصولات هنرلوکس با به کار گرفتن نیروهای هنرمند و جوان باعث اشتغال زایی در صنعت صنایع دستی شده است. محصولات تولید شده در این کارگاه ها در سایت هنرلوکس به فروش می رسند.

ما معتقدیم که صنایع دستی می تواند خلا های اقتصادی جامعه را تا حد بسیار زیادی پر کند. صادرات صنایع دستی می تواند جایگزین صادرات نفت خام باشد. صنایع دستی می تواند به عنوان یک هنر بومی و داخلی دست اقتصاد ایران را گرفته و به اوج قله ها ببرد.

محصولات صنایع دستی هنرلوکس

محصولات تولید شده در کارگاه های تولید صنایع دستی هنرلوکس، پس از تولید به واحد فروش انتقال داده می شود و به دو روش حضوری و اینترنتی به فروش می رسد. بیشتر فروش صنایع دستی هنرلوکس از طریق فروشگاه اینترنتی انجام می شود.

مغازه ی هنرلوکس نیز محصولات را به صورت حضوری در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد. این بستگی به تمایل و انتخاب مشتری دارد که به صورت حضوری یا اینترنتی خرید خود را انجام بدهد.

کارگاه محصولات هنرلوکس

کیفیت ما اعتبار ماست

کیفیت و مرغوبیت صنایع دستی هنرلوکس باعث شده است که هم مشتریان داخلی و هم مشتریان خارج از کشور همیشه از خرید خود اعلام رضایت کنند و این بزرگترین افتخار ماست.

ما پذیرای هر گونه انتقاد، پیشنهاد و ایده از طرف مشتریان و همچنین بازدیدکنندگان سایت هنرلوکس هستیم.

گواهینامه های صنایع دستی هنرلوکس

مجوز هنرلوکس فارسی
مجوز هنرلوکس
مجوز فارسی هنرلوکس
مجوز و استاندارد هنرلوکس