اخبار

میناکاری تهران

هدیه تبلیغاتی میناکاری تهران فروش تکی و عمده

خرید میناکاری در شهر تهران، محصولات میناکاری روی مس با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در فروشگاه صنایع دستی هنر لوکس، میناکاری روی سفال و روی مس انجام میشود که بیشتر محصولات هدیه پر فروش بازار میناکاری تهران به دلیل زیبایی و طول عمر بیشتر محصولات مسی، از ظروف میناکاری روی مس استفاده میشود.

فروش عمده میناکاری تهران

شاید بسیاری ار محصولات میناکاری را در مغازه های شهر تهران و فروشگاه هایی مثل دیجی کالا یا تلفیق هنر دیده باشید اما نکه ای بسیار مهم که باید به آن توجه کرد این می باشد که کیفیت این محصول به چه صورتی می باشد آیا یک میناکاری چاپی بوده یا یک ظروف بازاری و با کیفیت متوسط و ضعیف هستند. فروشگاه صنایع دستی هنرلوکس با بیش از 20 سال سابقه در تولید و فروش کلیه محصولات صنایع دستی و ارتباط با بسیاری ار استاد کارانی چون استاد ابوالقاسمی ، استاد منصور زهرونی، استاد پورقاسم، استاد مرتضی اسماعیلی،میناکاری استاد شاهین شیرازی و… بستر یک خرید لوکس و با کیفیت و خاص را برای دوست داران صنایع دستی اصفهان فراهم نموده تا کلیه محصولات خود را با یک جستجوی راحت در محصولات سایت و یا یک تماس و ارتباط در تلگرام یا واتساب با شماره تماس (09138888250) محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل نمایند.

هدیه تبلیغاتی میناکاری تهران

صنایع دستی و میناکاری اصفهان همواره به کیفیت و تنوع بالا معروف بوده‌اند و پاسخ‌گوی انواع نیازها و سلیقه‌ها هستند. هنرمندان با تجربه اصفهانی در تمامی مراحل ساخت ظروف میناکاری از مس اعلا و رنگ های باکیفیت استفاده کرده اند. بشقاب و گلدان و تندیس های تبلیغاتی جهت هدایای شرکتی و سازمانی از محصولات پر فروش این دسته هنری می باشد.همچنین یک هدیه زیبا و لوکس برای مناسب هایی چون روز مادر، روز پدر، روز دختر و روز معلم می باشد.

خرید صنایع دستی در تهران

طرح ها و نقاشی های ظروف میناکاری به دلیل اجرا توسط هنرمندان مختلف میناکار و کار دست بودن بودن این هنر این دسته از محصولات از تنوع بسیار زیادی برخردار می باشد و در ارسال سفارشات ممکن است طرح سفارش داده شده با طرح ارسالی کمی متفاوت باشد که توسط تیم پیشتیبانی فروش هنرلوکس با شما هماهنگ خواهد شد.در صورت علا مند بودن به این هنر میتوانید از محصولات جدید میناکاری که همان نقاشی روی مس یا مس و پرداز می باشد دیدن نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *